Vitajte na našej www stránke!

Úspechy v minulosti

Umiestnenia lesničiarov školly na súťažiach v minulosti

1988 - Považská Bystrica
kategória do 20 rokov
1. miesto: Mikuláš Komanický
3. miesto: Daniel Lechman
kategória súborov
3. miesto: Ing.Daňko, Mikuláš Komanický, Daniel Lechman

1989 - Belušské Slatiny
kategória do 20 rokov
1. miesto: Mikuláš Komanický
2. miesto: Daniel Lechman
kategória súborov
2. miesto: Jaroslav Leštach, Martin Haľko, Martin Lenďak
3. miesto: Ing.Daňko, Mikuláš Komanický, Daniel Lechman

1990 - Povážska Bystrica
kategória do 20 rokov
3. miesto: Mikuláš Komanický
kategória súborov
1. miesto: Ing. Daňko, Mikuláš Komanický, Martin Lenďak

1991 - Antol
kategória do 20 rokov
1. miesto: Michal Novotniak
kategória súborov
2. miesto: Michal Novotniak, Martin Haľko, Slavo Kocík

1992 - Antol
kategória do 20 rokov
2. miesto: Michal Novotniak
3. miesto: Slavomír Kocík
kategória nad 20 rokov
2. miesto: Dušan Hulvej
3. miesto: Mikuláš Komanický
kategória súborov
2. miesto: Ing.Daňko, Mikuláš Komanický, Martin Lenďak

1993 - Antol
kategória súborov
3. miesto: Ing.Daňko, Mikuláš Komanický, Martin Lenďak

1994 - Antol
kategória do 20 rokov
2. miesto: Peter Lichvár
kategória nad 20 rokov
3. miesto: Mikuláš Komanický
kategória súborov
1. miesto: Ing. Daňko, Mikuláš Komanický, Martin Lenďak

1995 - Antol
kategória súborov
3. miesto: Ing. Daňko, Mikuláš Komanický, Martin Lenďak

1996 - Pruské
kategória do 20 rokov
2. miesto: Marcel Gedra
kategória súborov
3. miesto: Ing. Daňko, Mikuláš Komanický, Martin Lenďak

1997 - Vyšné Ružbachy
kategória do 20 rokov
2. miesto: Pavol Poracký
kategória nad 20 rokov
3. miesto: Mikuláš Komanický
kategória súborov
1. miesto: Ing. Daňko, Mikuláš Komanický, Dušan Hulvej
kategória voľná tvorba
3. miesto: Ing. Daňko, Komanický, Hulvej, Micenko, Poracký

1998 - Gabčíkovo
kategória do 20 rokov
1.miesto: Pavol Poracký
kategória nad 20 rokov
3. miesto: Dušan Hulvej
kategória súborov
3. miesto: Ing. Daňko, Marek Čevela, Dušan Hulvej
kategória voľná tvorba
3. miesto: Ing. Daňko, Hulvej

1999 - Bojnice
kategória do 20 rokov
2. miesto: Pavol Poracký
3. miesto: Miroslav Macík
kategória súborov
3. miesto: Ing. Daňko, Komanický, Dušan Hulvej

2000 - Nitra
kategória do 20 rokov
1. miesto: Tomáš Vorobeľ
kategória súborov
2. miesto: Ing.Daňko, Komanický, Dušan Hulvej

2001 - Banská Štiavnica
kategória do 20 rokov
2. miesto: Tomáš Vorobeľ
kategória nad 20 rokov
3. miesto: Dušan Hulvej
kategória súborov
3. miesto: Ing. Daňko, Ing. Komanický, Dušan Hulvej

2002 - Prešov
kategória do 20 rokov
3. miesto: Pavol Belina
kategória nad 20 rokov
3. miesto: Dušan Hulvej
kategória voľná tvorba
3. miesto: Ján Trochca, Pavol Belina, Róbert Ivan

2003 - Trebišov
kategória do 20 rokov
2. miesto: Pavol Belina
kategória súborov
2. miesto: Ing. Daňko, Ing. Komanický, Dušan Hulvej
kategória voľná tvorba
2. miesto: Ing. Daňko, Dušan Hulvej, Ing. Komanický, Pavol Belina, Róbert Ivan

2004 - Poprad
kategória do 20 rokov
3. miesto: Pavol Belina
kategória súborov
2. miesto: Ing. Daňko, Ing.Komanický, Dušan Hulvej
3. miesto: Lukáš Kromka, Jozef Kušmírek, Ladislav Kičura
kategória voľná tvorba
2. miesto: Lukáš Kromka, Jozef Kušmírek, Ladislav Kičura, Pavol Belina, Michal Tomčík